Ndërlidhjet

PRISHTINË/TIRANË


Temperaturat në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Bosnjë dhe Serbi e Mal të Zi kanë arritur vlera tepër të ulëta, në të dytën javë me rradhë.
Temperaturat janë ndër më të ulëtat krahasuar me të njëjtën periudhë në dhjetëvjeçarët e fundit.
XS
SM
MD
LG