Ndërlidhjet

TOLUKA, MEKSIKË


Nga përplasja e një aeroplani të vogël privat, në Meksikën qendrore kanë vdekur katër persona. Aeroplani ishte nisur nga Kankuni dhe shkonte për në Toluka por u përplas katër kilometra para se të arrinte në pistën e aterimit, kanë kumtuar autoritetet.
XS
SM
MD
LG