Ndërlidhjet

MYNIH


Ministri i mbrojtjes i Rusisë, Sergei Ivanov tha se vendi i tij së shpejti do të ketë një gjeneratë unike të armëve bërthamore. "Sistemi i ri nuk do të përdoret kundër asnjë shteti të veçantë, por do t'i garantojë vendit sigurinë nga armiqtë ekzistues dhe ata që mund të dalin në të ardhmen" u tha Ivanov gazetarëve në konferencën për siguri në Mynih.
XS
SM
MD
LG