Ndërlidhjet

VATIKAN


Papa Gjon Pali i dytë sot për herë të parë, pas daljes nga spitali, përshendeti besimtarët nga dritarja e studios së tij. Papa 84 vjeçar, u prit me duartrokitje, derisa apeloi për lirimin e menjëhershëm të gazetares italiane Giuliana Sgrena dhe pengjeve tjera në Irak.
XS
SM
MD
LG