Ndërlidhjet

PRISHTINË


Dy policë të Kosovës janë sulmuar në Mitrovicë derisa ndiqnin disa persona të dyshuar për vjedhje. Një nga oficerët e policisë është goditur me armë zjarri dhe tjetri me sende metalike, por të dy janë jashtë rrezikut për jetën, bëjnë të ditur burimet policore.
XS
SM
MD
LG