Ndërlidhjet

JAKARTA


Të paktën 15 njerëz kanë vdekur dhe 3 janë plagosur nga rrëzimi në det i një aeroplani të forcave policore të Indonezisë.
Arsyeja e fatkeqësisë nuk dihet, por njoftohet se defekti te njëri nga motorët mund të jetë shkaktar i rrëzimit të fluturakes në çastin kur përpiqej të aterojë në aeroportin në provincën Papua.
XS
SM
MD
LG