Ndërlidhjet

SHRINAGAR


Pjesëtarët e ushtrisë së Indisë kanë vazhduar përpjekjet për kërkim dhe shpëtim në pjesën indiane të Kashmirit, që është goditur nga orteqet e borës dhe shembjet e dheut. Zyrtarë të policisë kanë thënë se nga pasojat e kësaj fatkeqësie kanë humbur jetën 226 vetë.
XS
SM
MD
LG