Ndërlidhjet

SANTA MARIA/KALIFORNI


Tetë gra dhe katër burra janë zgjedhur anëtarë të jurisë në gjykimin e yllit të pop-it Michael Jackson.
Njoftohet se në mesin e tyre nuk ka asnjë afrikano-amerikan, siç është vetë Michael Jackson, i cili akuzohet për abuzimin e një djaloshi 13-vjeçar.
Nëse shpallet fajtor, Jackson mund të dënohet deri me 20 vjet burg.
XS
SM
MD
LG