Ndërlidhjet

SHKUP


Kryeministri i Maqedonisë Vllado Buçkovki, takohet nesër në Beograd me zyrtarët më të lartë të Serbisë dhe Malit të Zi. Në këto takime pritet të diskutohet dhe çështja e kufirit Maqedoni - Kosovë si dhe intensifikimi i marrdhënieve ekonomike, ka bërë të ditur kabineti i Buçkovskit.
XS
SM
MD
LG