Ndërlidhjet

MOSKË


Një polic dhe 5 kryengritës u vranë në sulmin e kryengritësve çeçenë ndaj një stacioni të policisë, në perendim të Groznit. Njoftimi u dha nga ministria e brendshme e Rusisë. Burimet nga spitalet thanë se 18 policë të tjerë janë plagosur, por janë jashtë rrezikut për jetë.
XS
SM
MD
LG