Ndërlidhjet

PEKIN


Mediat shtetërore dhe zyrtarët në provincën Shanxi kanë informuar se nga një shpërthim afër një shkolle janë vrarë 10 persona, përfshirë edhe fëmijë.
XS
SM
MD
LG