Ndërlidhjet

ZAGREB


Presidenti iranian, Mohamed Khatami, viziton Kroacinë dhe Bosnjën. Gjatë vizitës dy ditore në Kroaci Khatami do bisedojë më homologun e tij kroat Stipe Mesic dhe zyrtarë të tjerë rreth bashkëpunimit ekonomik, kulturor dhe shkencor. Pas Zagrebit Khatami do udhëtojë drejt Sarajevës.
XS
SM
MD
LG