Ndërlidhjet

TEHERAN


Negociatori iranian për energji atomike, përsëriti se Teherani mund të ndërpres bisedimet rreth programeve bërthamore me evropianët, nëse nuk shënohen suksese, deri në mesin e marsit. "Nuk kemi kurrëfarë obligimi për vazhdimin e dialogut nëse nuk ka përparime" tha Hassan Rovhani, në prag të konferencës për teknologjinë bërthamore dhe zhvillimin përmbajtësor, në Teheran.
XS
SM
MD
LG