Ndërlidhjet

AMAN


15 persona të dyshuar si terroristë nuk kanë pranuar të flasin para gjykatës në Aman të Jordanisë ku gjenden nën akuzat se po përgatisnin sulme terroriste në këtë vend.
Në mesin e këtyre planeve hynin dhe sulmet kundër ambasadës amerikane dhe izraelite në Aman.
XS
SM
MD
LG