Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në Deçan përsëri është protestuar kundër aktpadisë së ngritur ndaj Ramush Haradinajt, por protesta ka qenë e qetë dhe nuk është shënuar ndonjë incident, kanë pohuar zyrtarët e policisë. Po këta zyrtarë kanë vlerësuar se situata në tërë Kosovën në 24 orët e fundit ka qenë e qetë dhe stabile dhe nuk ka indikacione për përshkallëzim të situatës.
XS
SM
MD
LG