Ndërlidhjet

BAGDAD


Është vrarë në qendër të Bagdadit një nga shefat e policisë irakiane dhe një numër policësh që ishin me të.
Ky incident i shtohet atyre të 24 orëve të fundit ku nga dhuna e militantëve kanë gjetur vdekjen rreth 60 persona.
XS
SM
MD
LG