Ndërlidhjet

LONDËR


Tetë persona të dyshuar për veprimtari terroiste pritet të lirohen së shpejti pasi kanë qëndruar në arrest për afro tre vjet. Në Britani po diskutohet një ligj i cili është cilësuar si kundërthënës dhe që parasheh mbajtjen e personave të dyshuar për terroizëm në arrest shtëpie për një afat të pacaktuar.
XS
SM
MD
LG