Ndërlidhjet

ATLANTA, SHTETET E BASHKUARA


Dy persona janë vrarë kur një person i akuzuar në një gjyq në Atlantë ia mori armën një polici dhe hapi zjarr në sallën e gjyqit. Me këtë rast është vrarë gjyqtari Rouland Barns dhe një reporter gjyqësor. Brajan Nikols, 34 vjeçar ishte i akuzuar në gjyq për dhunim. Policia ka thënë se ai kishte ikur.
XS
SM
MD
LG