Ndërlidhjet

PRISHTINË


Një person është plagosur nga shpërthimi që ndodhi mbrëmë rreth orës 22 në afërsi të selisë së UNMIK-ut në Prishtinë.
Zëdhënësja e policisë së UNMIK-ut Hua Jiang tha se askush nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë, dhe se caku i shpërthimit nuk është e qartë.
XS
SM
MD
LG