Ndërlidhjet

HANOI


Së paku 11 persona vdiqën dhe rreth 200 u lënduan nga përmbysja e një treni në Vietnamin qendror. Sipas mediave lokale, 30 nga të lënduarit janë në gjendje të rëndë.
XS
SM
MD
LG