Ndërlidhjet

PRISHTINË


Një bombë dore shpërtheu mbrëmë vonë në një shtëpi të një familjeje shqiptare në pjesën veriore të Mitrovicës, ka informuar zëdhënësi i Administratës së Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Gyorgy Kakuk. Ai mëtutje ka thënë se asnjë person nuk është plagosur, megjithë faktin se familja ishte në shtëpi. Është bërë e ditur se policia dhe Kfori po zhvillojnë hetime lidhur me këtë shpërthim.
XS
SM
MD
LG