Ndërlidhjet

NJU DELHI


Në kuadër të turneut të saj njëjavësh në Azi, pritet që sot në Indi të arrijë sekretarja amerikane e shtetit, Kondoliza Rajs. Për shkaqe të sigurisë, autoritetet amerikane nuk kanë dhënë shumë detaje të këtij udhëtimi, por është thënë se pas Indisë, zonja Rajs do ta vizitoj edhe Pakistanin, Afganistanin, Japoninë, Korenë Jugore dhe Kinën.
XS
SM
MD
LG