Ndërlidhjet

MOSKË


Katër ushtarë rusë janë vrarë pasi dezertuan nga njësiti i tyre në afërsi të kufirit me Kinën.
Ushtarët u qëlluan për vdekje afër bazës në rajonin Chita, kur ishin arratisur me një automjet dhe armë.
Të gjithë të vrarët ishin rekrutë.
XS
SM
MD
LG