Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zyrtarët e policisë në Prishtinë thanë se as sot nuk ka detaje të reja lidhur me sulmin e djeshëm me mjet shpërthyes kundër presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova, i cili kaloi pa lëndime. Megjithatë, zyrtarë të policisë së Kosovës thanë se është rritur shkalla e sigurisë dhe po bëhet çmos që të kontrollohen kufijt dhe aeroporti për të kontrolluar të gjithë ata që lëvizin.
XS
SM
MD
LG