Ndërlidhjet

BEOGRAD


Kryetari i Qendres Koordinuese për Kosovën, Nebojsha Çoviç ka deklaruar se zhvillimet e marsit të vitit të kaluar nuk kanë qenë spontane dhe këtë sipas tij e kanë dëshmuar shërbimet informative ndërkombëtare.
Në një takim me gazetarët në Beograd, Nebojsha Çoviç ka thënë se tash është krejt e qartë se çështja e statusit të Kosovës përfundimisht do të hapet.
XS
SM
MD
LG