Ndërlidhjet

BEJRUT


Siria tha se ka kompletuar fazën e parë të tërheqjes nga Libani. Ndërkohë, Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Kofi Annan tha se pret që të gjitha trupat dhe pjesëtarët e shërbimeve informative të Sirisë, të largohen nga Libani para zgjedhjeve që planifikohet të mbahen në maj.
XS
SM
MD
LG