Ndërlidhjet

BEJRUT


Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Kofi Annan shprehu shqetësimet e tij lidhur me shtimin e tensioneve në Liban, pas shpërthimit të fundit në Bejrut, ku u plagosën 11 persona. Përmes një deklarate ai u bëri thirrje të gjitha palëve që të bëjnë përpjekje maksimale për ruajtjen e stabilitetit dhe unitetit kombëtar të vendit.
XS
SM
MD
LG