Ndërlidhjet

UASHINGTON


Policia ka kumtuar se një nxënës i armatosur ka vrarë gjyshin dhe gjyshen e tij e pastaj edhe 7 persona të tjerë dhe më në fund edhe vetveten, në një shkollë në vendin Red Lejk, në veri të Minesotës në Shtetet e Bashkuara. Policia tha se është heret të spekulohet për motivet eventuale të këtyre vrasjeve.
XS
SM
MD
LG