Ndërlidhjet

BRUKSEL


Këshilli i NATO-s ka diskutuar paraditen e sotme për Kosovën. Përmbushja e standardeve dhe gjendja e përgjithshme në vend ishin tema të debatit, derisa aty merrnin pjesë dhe shefi i UNMIK-ut dhe komandanti i KFOR-it.
XS
SM
MD
LG