Ndërlidhjet

BEJRUT


Në pjesën e krishterë të Bejrutit, kryeqytetit të Libanit, ka ndodhur një shpërthim ku së paku dy veta kanë humbur jetën. Ky shpërthim vjen në një kohë kur tensionet mes pozitës pro-siriane dhe opozitës janë ashpërsuar pas vrasjes më 14 shkurt të ish-kryeministrit Rafik Hariri.
XS
SM
MD
LG