Ndërlidhjet

SHKUP


4 persona u vranë dhe 18 u plagosën nga shpërthimi i zjarrit në një ndërtesë, në Shkup. Shkaku i zjarrit nuk dihet, por policia ka filluar hetimet e bazuara në deklaratat e dëshmitarëve sipas të cilëve, zjarri u shkaktua nga të metat e instalimeve të rrymës.
XS
SM
MD
LG