Ndërlidhjet

KABUL


7 afganë, përfshi dhe dy fëmijë vdiqën derisa forcat amerikane po përpiqeshin të arrestonin militantët talibanë pranë kufirit me Pakistanin. Beteja filloi pasi militantët kishin qëlluar mbi forcat amerikane.
XS
SM
MD
LG