Ndërlidhjet

UASHINGTON


Nga shpërthimi në një rafineri nafte në Teksas të Shteteve të Bashkuara kanë humbur jetën 14 njerëz dhe u plagosën mbi 100 të tjerë. Arsyet e shpërthimit ende nuk dihen.
XS
SM
MD
LG