Ndërlidhjet

BAGDAD


11 pjesëtarë të forcave speciale të policisë irakiane u vranë nga shpërthimi i një veture bombë në Ramadi. Ushtria amerikane tha gjithashtu se 9 policë irakianë, 2 ushtarë amerikanë dhe 3 civilë, u plagosën.
XS
SM
MD
LG