Ndërlidhjet

TIRANË


Presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu të hënën do ta vizitoj Greqinë dhe me këtë rast do të takohet me presidentin Karolos Papoulias, ka thënë sot zëdhënësja e presidencës, Afërdita Sokoli. Të dy presidentët do të takohen në qytetin verior të Janinës.
XS
SM
MD
LG