Ndërlidhjet

BEJRUT


Nga shpërthimi i fuqishëm i një makine - bombë në një kuart të krishterë në Bejrut, mbrëmë vonë, janë plagosur së paku 5 persona, ka kumtuar policia. Ky ishte shpërthimi i tretë në këtë hapësirë gjatë javës së fundit. Nga dy shpërthimet e para u vranë tre vetë dhe u plagosën më se 10 të tjerë.
XS
SM
MD
LG