Ndërlidhjet

BEOGRAD


Presidenti i Serbisë Boris Tadiç ka kërkuar nga policia e UNMIK-ut në Kosovë t'i kapë personat që e rrahën çiftin e moshuar serb para shtëpisë së tyre në veri të Kosovës.
Dje, sulmues të panjohur i sulmuan Nedeljko dhe Nevenka Vuçiç në fshatin Çërkolez të Burimit, përkatësisht Istogut.
XS
SM
MD
LG