Ndërlidhjet

PRISHTINË


Autoritetet në Kosovë konfiskuan rreth 9.000 pako cigare të kontrabanduara dhe arrestuan tre persona, tha zëdhënësi i policisë, Naser Ibrahimi. Vlera e cigareve të konfiskuara është rreth 41.000 euro. Kontrabandimi i cigareve është burim i humbjeve të mëdha për të hyrat në doganat dhe kohët e fundit janë shtuar aksionet e qeverisë për ndalimin e kësaj dukurie.
XS
SM
MD
LG