Ndërlidhjet

BRUKSEL


Ministri i jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, po diskuton me drejtuesit më të lartë të Bashkimit Evropian krizën në Kirgizi si dhe vonesat në bashkëpunimin mes Moskës dhe Brukselit.
XS
SM
MD
LG