Ndërlidhjet

ROMË


Kryeministri Italian, Silvio Berluskoni tha se i falënderohemi Papës për punën e tij të vështirë dhe të palodhshme kundër të gjitha formave të totalitarizmit, dhunës, shtypjes dhe degradimit moral. Shprehje të dhembjes dhe të pikëllimit të thellë shfaqën edhe shumë liderë dhe njerëz të zakonshëm nga e gjithë bota.
XS
SM
MD
LG