Ndërlidhjet

TIRANË


Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Hashim Thaçi, po qëndron për vizitë në Shqipëri. Fillimisht ai u takua me presidentin e Shqipërisë Alfred Moisiu, me ftesë të të cilit edhe zhvillohet vizita. Neser, kryetari i PDK-së do të takohet me kryeministrin Fatos Nano dhe liderin e opozitës, Sali Berisha.
XS
SM
MD
LG