Ndërlidhjet

BEJRUT


I dërguari i KB për Lindjen e Mesme Terje Roed-Larsen mbërrit në Bejrut ku i filloi bisedimet me zyrtarët e Libanit për tërheqjen e trupave të Sirisë.
Larsen arriti në Bejrut nga Damasku, ku tha se zyrtarët e Sirisë e kishin informuar se tërheqja e trupave dhe agjentëve të kundërzbulimit nga Libani do të bëhet deri në 30 prill.
XS
SM
MD
LG