Ndërlidhjet

KABUL


Arriti në 18 numri i viktimave nga rrëzimi i helikopterit amerikan në Afganistan.
Bilanci u rrit nga 16 në 18 pas gjetjes së trupave të pajetë të dy ushtarëve amerikanë në jug të Kabulit.
Ndër viktimat janë 15 ushtarakë amerikanë dhe 3 kontraktorë civilë.
XS
SM
MD
LG