Ndërlidhjet

KABUL


Ka arritur në 18 numri i viktimave nga rrëzimi i helikopterit amerikan në Afganistan. Bilanci u rrit nga 16 në 18 pas gjetjes së trupave të pajetë të dy ushtarëve amerikanë në jug të Kabulit. 15 nga viktimat janë ushtarakë amerikanë dhe 3 janë kontraktorë civilë.
XS
SM
MD
LG