Ndërlidhjet

PRISHTINË


Delegacioni nga Kosova që mori pjesë në ceremoninë e varrimit të Papa Gjon Palit të Dytë u kthye sot në Prishtinë. Presidenti Ibrahim Rugova tha se në emer të popullit të Kosovës delegacioni i ka bërë nderimet e fundit njeriut që ka bërë shumë për lirinë, pavarësinë dhe demokracinë në Kosovë.
XS
SM
MD
LG