Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Një diplmat pakistanez është zhdukur në Irar, ka thënë sot një zyrtar i i lartë qeveritar. Ekziston frikë se ai është rrëmbyer. Diplomati Malik Mohammed Javed ishte larguar nga shtëpia e tij në Bagdad dje në mëngjes dhe prej atëherë nuk është parë më.
XS
SM
MD
LG