Ndërlidhjet

KAIRO


Ambasada e Francës në Kairo tha se ka vdekur francezi i plagosur në sulmin e javës së kaluar në Kairo. Numri i viktimave nga shpërthimi në tregun e Kairos tani ka arritur në katër, përfshirë një grua franceze, një amerikan dhe një person të paidentifikuar që besohet se është sulmuesi.
XS
SM
MD
LG