Ndërlidhjet

TOKIO


Një tërmet me fuqi 6.1 të shkallës Rihter është raportua në afërsi të Tokios.
Deri tash nuk ka raporte për dëme serioze, dhe nuk janë lëshuar as paralajmërime për ndonjë tsunami.
XS
SM
MD
LG