Ndërlidhjet

BAGDAD


Ministria irakiane e Mbrojtjes ka bërë të ditur se ka arrestuar një nga personat e përfshirë në rrëmbimin e dy gazetarëve francezë dhe shoferit të tyre sirian gushtin e vitit të kaluar. Të tre ishin liruar në dhjetor. Zyrtarët nuk kanë dhënë detaje mbi identitetin e të arrestuarit.
XS
SM
MD
LG