Ndërlidhjet

SEUL


Shtetet e Bashkuara nuk kanë vendosur një afat kohor për rikthimin e Koresë së Veriut në bisedimet gjashtë palëshe rreth programeve bërthamore të Penjanit si dhe nuk do të bëjë asnjë lëshim këtij vendi në shkëmbim të riuljes në tryezën e bisedimeve.
XS
SM
MD
LG